Sukcesy w konkursie matematycznym

Sukcesy w konkursie matematycznym
Sukcesy w konkursie matematycznym

W piątek, 12. kwietnia 2024 r., odbyła się uroczystość podsumowania etapu powiatowego XXIII Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji. Z rąk dyrektor ZST w Leżajsku swoje dyplomy i nagrody odebrało m. in. troje uczniów naszej Szkoły: Magdalena Piechowska z klasy 3 LOB, która zajęła I miejsce na poziomie 3, Sviatoslav Saviak z klasy 2 LOB – II miejsce na poziomie 2 i Alicja Dmitrowska z klasy 1 LOA – III miejsce na poziomie 1. Wszystkim serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu, a ponadto Magdzie i Slavie – awansu do finału wojewódzkiego.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci