Sukces Na Bank

Sukces Na Bank
Sukces Na Bank

W dniach 17-19 czerwca uczniowie w składzie: Piotr Stańko, Miłosz Krajza, Magdalena Piechowski, Magdalena Szczęsny i Magdalena Ćwikła wybrali się na trzydniowy rajd po miastach Polski. W piątek zwiedzaliśmy Piotrkowską w Łodzi i Centrum Manufaktura. Następnie nocleg i spacer po Solcu Kujawskim. Sobota to „nagrywki” w TVP Bydgoszcz do programu Sukces Na Bank i zwiedzanie Wyspy Młyńskiej w centrum miasta. Wieczorem zameldowaliśmy się w Toruniu i do późnych godzin nocnych zwiedzaliśmy Bulwary Wiślane i Stare Miasto. Niedziela to czas powrotów i krótka wizyta w Warszawie w drodze powrotnej do domu. Opiekę nad naszą wspaniałą młodzieżą sprawował Dyrektor Andrzej Kusiak, nauczyciel Grzegorz Wasiuta i Prezes Stowarzyszenia Prymus Roman Michna. Dzięki zaangażowaniu Miasto i Gmina Nowa Sarzyna oraz Stowarzyszenia Prymus uczniowie mogli wziąć udział w trzydniowym wyjeździe za darmo.

 

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci