Sukces językowy naszych uczennic!

Sukces językowy naszych uczennic!
Sukces językowy naszych uczennic!
Sukces językowy naszych uczennic!
Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych 26 września odbył się wirtualny, ogólnopolski konkurs językowy organizowany przez pięć największych instytutów językowych: Österreich Institut Polska, Goethe Institut Krakau, Instytut Cervantesa, Włoski Instytut Kultury w Krakowie, Instytut Francuski w Polsce oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.
Podczas gry uczestnicy odwiedzali instytuty językowe wirtualnie i rozwiązywali ukryte bajkowo-literackie zagadki językowe, szukając „chochlików”, czyli elementów, które nie pasują. W zabawie mogły brać udział drużyny 2-5 osobowe.
Drużyna #jedynejtakiejszkoły w składzie Aleksandra Cebula, Magdalena Ćwikła, Amelia Kołtun, Emilia Kusiak, trafiła do grona najlepszych drużyn w Polsce.
Uczennice klasy 1 wykazały się wiedzą i szybkością. Gratulujemy!
/Ilona Rytwińska-Berc/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci