Spotkanie uczniów z pracownikami CIECH Sarzyna

Spotkanie uczniów z pracownikami CIECH Sarzyna
Spotkanie uczniów z pracownikami CIECH Sarzyna
W piątek odbyły się kolejnej spotkanie uczniów, którzy wybrali chemię na poziomie rozszerzonym z pracownikami CIECH Sarzyna . Pani Grażyna Tomaszek (HR Business Partner) opowiadała o rekrutacji w branży chemicznej a Pani Bogumiła Szwedo (Marketing Manager) o promocji i procesie rejestracji produktu na poszczególnych rynkach światowych. Uczniowie mieli możliwość dowiedzenia się wielu ciekawych informacji.
/A. Kusiak/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci