Spotkania z uczniami

Spotkania z uczniami
Spotkania z uczniami

W dniu 17.05.2017 roku, odbyliśmy szereg spotkań z uczniami klas III gimnazjum z terenu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

W spotkaniach uczestniczył Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 w Nowej Sarzynie Pan Maciej Polański, który zaprezentował uczniom wizję pracy szkoły.

Spotkania miały na celu przybliżenie oferty edukacyjnej oraz koncepcji pracy naszej szkoły. Ponadto zostały omówione proponowane kierunki kształcenia w I Liceum Ogólnokształcącym i Branżowej Szkole I Stopnia nr 1 w Nowej Sarzynie.

Uczestnicy spotkań mogli zadawać pytania dotyczące placówki.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Dyrektorom Gimnazjów: Gimnazjum im. Pamięci Ofiar Pacyfikacji w  Woli Zarczyckiej, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Sarzynie oraz Gimnazjum im. Ks Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski z możliwość spotkań z uczniami.

 

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci