Spotkania promocyjne

W dniach od 31.01 do 07.02. 2017 roku, odbyliśmy szereg spotkań z Rodzicami uczniów klas III gimnazjum z terenu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

Miały one na celu przybliżenie oferty edukacyjnej  oraz koncepcję pracy naszej szkoły. Ponadto zostały omówione proponowane kierunki kształcenia w I Liceum Ogólnokształcącym i Branżowej Szkole I Stopnia nr 1 w Nowej Sarzynie.

W spotkaniach z Rodzicami uczestniczyli przedstawiciele władz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna: Burmistrz Miasta i Gminy, Pan Andrzej Rychel, jego  zastępca Pan Adam Madej oraz Sekretarz Miasta i Gminy Pani Danuta Pinderska.

Uczestnicy spotkań mogli zadawać pytania dotyczące przyszłej placówki.

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Dyrektorom Gimnazjów: Gimnazjum im. Pamięci Ofiar Pacyfikacji w  Woli Zarczyckiej, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Sarzynie oraz Gimnazjum im. Ks Jerzego Popiełuszki w Łętowni Sołectwo Majdan Łętowski

za zorganizowanie spotkań i możliwość przedstawienia oferty edukacyjnej I Liceum Ogólnokształcącego i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 w Nowej Sarzynie.

Przypominamy również o możliwości indywidualnych oraz grupowych konsultacji w sprawie I Liceum Ogólnokształcącego i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1 w Nowej Sarzynie. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel.: 17 24 13 177 wew. 204, adresem e-mail: poczta@szkola-nowasarzyna.pl lub za pośrednictwem wychowawców klas i dyrektorów szkół.