Spektakl pt. ,,4 pory roku na wsi. Lasowiacki rok obrzędowy”

Spektakl pt. ,,4 pory roku na wsi. Lasowiacki rok obrzędowy”
Spektakl pt. ,,4 pory roku na wsi. Lasowiacki rok obrzędowy”
11 października o godzinie 12.00 odbył się spektakl pt. ,,4 pory roku na wsi. Lasowiacki rok obrzędowy”. Był on zwieńczeniem projektu Stowarzyszenia Rozwoju Szkół ,,Prymus” z programu EtnoPolska 2023.
O scenografię oraz kostiumy do spektaklu zadbała animatorka kultury, propagatorka tradycji lasowiackich oraz członkini Koła Gospodyń Wiejskich z Łętowni – Anna Głuszek – Cebula, oprawę muzyczną przygotowała Sylwia Łyko wspólnie z Konradem Kiełbasa – Łyko.
Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Wsi Jelna Złoty Potok za wypożyczenie planszy z wnętrzem wiejskiej chaty.
Patronat honorowy nad projektem objął Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Sarzyna.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci