Spektakl „Następna do raju”

Spektakl „Następna do raju”
Spektakl „Następna do raju”

Zapraszamy jutro (8 grudnia) na spektakl teatralny w auli LO o godzinie 17.00

Scena Wędrowna Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie zawita do Nowej Sarzyny🧐. 8 grudnia 2022 r. o godz. 17:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego wystawiona zostanie sztuka Tomasza Jachimka „Następna do raju”🎭. W roli głównej zobaczymy utalentowaną Justynę Król. „Zapraszamy Państwa na artystyczny seans życia po życiu, w którym obok kulis teatru i tajemnic aktorskiej duszy znajdą się także inne, poruszające nas sprawy i tematy”.👍 Wstęp wolny.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci