Spacer po Nowej Sarzynie

Spacer po Nowej Sarzynie
Spacer po Nowej Sarzynie

Uczniowie 3 LOB wraz z nauczycielem historii – Grzegorzem Wasiutą uczestniczyli w spacerze po Nowej Sarzynie podążając śladami historii za przewodnikiem Januszem Motyką.

Spacer Historyczny po Nowej Sarzynie, który odbył się 10 listopada, to kolejna inicjatywa w ramach obchodów jubileuszu 85-lecia powstania miasta i 50-lecia nadania praw miejskich. Po ważnych i ciekawych historycznie punktach oprowadził uczestników przewodnik PTTK Janusz Motyka, który podzielił się licznymi ciekawostkami na temat miasta, jego historii, infrastruktury, geografii i ludzi, którzy tworzyli jego dorobek. Ze spacerowiczami spotkał się także burmistrz Andrzej Rychel, który przekazał im albumy o Nowej Sarzynie. Publikacje wręczył ich autor po zakończeniu rajdu.

inf. i foto: Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci