Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”

Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”
Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”
24.01.2024 nasi uczniowie uczestniczyli w XXX Seminarium „Wybrane Problemy Chemii” organizowanym przez Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej. W ramach seminarium zaplanowano bardzo interesujące wykłady, a po nich odbył się  koncert Studenckiego Zespołu Artystycznego ”FORTE”. Uczniowie mieli również okazje uczestniczyć w widowiskowych pokazach chemicznych – pełnych wybuchów, kolorów i magii.
Na korytarzu na uczniów czekały stoiska Kół Naukowych działających na Wydziale Chemicznym, a na stoisku Samorządu Studentów Politechniki Rzeszowskiej uzyskać wszelkie informacje dotyczące zarówno studiowania, jak i oferty pozadydaktycznej.
Wydarzenie dostarczyło wielu ciekawych informacji nt. współczesnej chemii oraz nauk pokrewnych, a także Politechniki Rzeszowskiej, szczególnie Wydziału Chemicznego.
/E. Domańska/
/I. Czarniecka/

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci