PSKCH – doświadczenia chemiczne

PSKCH – doświadczenia chemiczne
PSKCH – doświadczenia chemiczne
XXIV Podkarpacki Sarzyński Konkurs Chemiczny za nami. Zespół Szkół w Nowej Sarzynie, jako współorganizator, uczestniczył w tym wydarzeniu. Uczeń I LO Grzegorz Turczyn (laureat XXII edycji tego konkursu) prezentował uczestnikom etapu finałowego przygotowane doświadczenia. Jego pokazy zostały przyjęte z aplauzem, a profesjonalizm ich przygotowania i wykonania został doceniony przez p. Dymitra Malca, autora pytań etapu finałowego konkursu.
E. Domańska

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci