Przygotowania do wyjazdu w ramach projektu POWER

Przygotowania do wyjazdu w ramach projektu POWER
Przygotowania do wyjazdu w ramach projektu POWER

Zespół Szkół w Nowej Sarzynie po intensywnym miesiącu przygotowań jest gotowy na wymianę młodzieży z Węgierskim Gimnazjum w miejscowości Pécel, położonej 20 km od Budapesztu. Uczniowie, Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Nowej Sarzynie oraz
I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie w ramach projekt „COOLturowe podróże sposobem na budowanie relacji międzyludzkich po okresie izolacji”, będą przebywać, od najbliższej niedzieli (16.04) do soboty (22.04) w Budapeszcie. Na grupę projektową czeka wspólna nauka i atrakcje Niziny Węgierskiej.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci