Projekt „Łączy nas chemia”

Projekt „Łączy nas chemia”
Projekt „Łączy nas chemia”

Dzisiaj (18.10) odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych, którzy wybrali rozszerzoną chemię z przedstawicielami grupy @ciech_sarzyna. Uczniów przywitał i wręczył pamiątkowe upominki Dyrektor Zakładu Ciech Sarzyna Pan Wojciech Błachuta oraz Dyrektor I Liceum Andrzej Kusiak. Projekt „Łączy nas chemia” jest koordynowany przez przedstawiciela Ciech Sarzyna Pana Sławomira Babiarza oraz nauczycielki chemii: Panią Elżbietę Domańską i Panią Izabelę Czarniecką. Już w najbliższy piątek uczniowie w ramach umowy z @politechnika_rzeszowska wybiorą się na zajęcia laboratoryjne w Rzeszowie.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci