POWER dzień 5

POWER dzień 5
POWER dzień 5
Dzisiaj tuż po śniadaniu udaliśmy się na południe Węgier aby objechać jezioro Balaton i zrealizować zajęcia w terenie. Odwiedziliśmy najważniejsze kurorty znajdujące się nad „węgierskim morzem”. Spacer po molo, wizyta w lawendowym polu czy degustacja wyciskanych, naturalnych soków w ekologicznych przedsiębiorstwach to tylko część z dzisiejszego programu. Ogromne wrażenie na wszystkich zrobił klasztor benedyktynów na półwyspie Tihany. Dużą atrakcją dla nas była również podróż autokarem na promie między dwoma brzegami przez środek jeziora. Węgry zaskoczyły nas dzisiaj wakacyjną pogodą.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci