Podkarpacki Sarzyński Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Sarzyński Konkurs Chemiczny
Podkarpacki Sarzyński Konkurs Chemiczny

Podkarpacki Sarzyński Konkurs Chemiczny to konkurs z dwudziestoletnią tradycją. Adresowany jest do uczniów klas ósmych szkół podstawowych, wcześniej uczestnikami byli uczniowie gimnazjów. Na przestrzeni lat jego nazwa ulegała przeobrażeniom, ale formuła konkursu pozostawała bez zmian. W bieżącym roku szkol zarówno etap finałowy jak i podsumowanie odbywają się w Zespole Szkół w Nowej Sarzynie. Pierwszy etap konkursu za nami, logistyczne prace do II etapu już trwają. Czynnie w przygotowania włączyli się uczniowie klas licealnych.

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci