Piotr Stańko wśród najlepszych

Piotr Stańko wśród najlepszych
Piotr Stańko wśród najlepszych

Piotr Stańko  z 3LOB znalazł się w gronie najlepszych olimpijczyków, którzy wzięli udział w etapie okręgowym na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Spotkali się tam uczniowie którzy osiągnęli najwyższe wyniki w eliminacjach. Konkurencja była na najwyższym poziomie niech świadczy o tym fakt, że z grona 250 uczniów wyłoniono 10. Gratulacje dla Piotrka za reprezentowanie naszej szkoły wśród najbardziej elitarnych szkół w Polsce

Grzegorz Wasiuta

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci