Pierwszy dzień projektu POWER

Pierwszy dzień projektu POWER
Pierwszy dzień projektu POWER

Pierwszy dzień projektu POWER poświęciliśmy na podróż do Budapesztu i zakwaterowanie na campingu. Po minięciu Słowacji zatrzymaliśmy się na 4 godzinny postój w Miszkolcu. Atrakcja jaką są baseny termalne wykute w skalnych grotach zrobiły na uczestnikach ogromne wrażenie. Wieczorem po obiadokolacji i spotkaniu z przyjaciółmi z Węgier przyszedł czas na zameldowanie w campingu klubu kajakowego położonego w miejscowości Erd nad samym Dunajem. Jutro czeka nas zwiedzanie Budapesztu i wizyta w szkole.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci