Partnerska trójstronna umowa o współpracy Politechniki Rzeszowskiej, Zakładu Ciech Sarzyna i Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie

Partnerska trójstronna umowa o współpracy Politechniki Rzeszowskiej, Zakładu Ciech Sarzyna i Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie
Partnerska trójstronna umowa o współpracy Politechniki Rzeszowskiej, Zakładu Ciech Sarzyna i Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie

Wczoraj odbyło się spotkanie na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza w sprawie partnerskiej trójstronnej umowy o współpracy Politechniki Rzeszowskiej, Zakładu Ciech Sarzyna i Zespołu Szkół w Nowej Sarzynie. Umowę podpisali: Prorektor ds kształcenia dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, Prezes Zarządu Ciech Sarzyna Marcin Ślęzak i Dyrektor Zespołu Szkół Andrzej Kusiak. W spotkaniu dodatkowo wzięli udział przedstawiciele Wydziału Chemii: prof. dr hab. inż. Dorota Antos – dziekan Wydziału oraz dr inż. Dorota Głowacz – prodziekan ds ogólnych, koordynująca współpracę z otoczeniem społeczno-gospodaczym. Podpisana umowa to początek współpracy w ramach klasy chemicznej pod patronatem Ciech w I LO w Nowej Sarzynie.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci