Otwarcie ekopracowni OZE

Otwarcie ekopracowni OZE
Otwarcie ekopracowni OZE

Uroczystość symbolicznego otwarcia ekopracowni OZE miała miejsce 19 września br. z udziałem posła Jerzego Paula, kierownika Oddziału Jakości i Zarządzania Edukacją w Tarnobrzegu Dariusza Bździkota, burmistrza Andrzeja Rychla, dyrektora jego biura Adama Madeja oraz dyrektora I LO Andrzeja Kusiaka. Ekopracowania powstała dzięki dofinansowaniu z WFOŚiGW w Rzeszowie w kwocie 64 890 zł. Program „Ekopracownie – zielone serce szkoły” ma na celu kształtowanie postaw proekologicznych młodego pokolenia w zakresie: przeciwdziałania emisjom, odnawialnych źródeł energii i niskoemisyjnego transportu. Pokazy dla gości przygotowali uczniowie naszego liceum.

 

link – Relacja Nowin 

 

cała galeria=> Ekopracownia OZE

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci