Ogromny sukces naszych uczniów!

Ogromny sukces naszych uczniów!
Ogromny sukces naszych uczniów!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie zdobyło tytuł Najaktywniejszej Szkoły w Dniu Przedsiębiorczości 2024 roku! Komitet Honorowy „Dnia przedsiębiorczości” wyłonił laureatów „Dnia przedsiębiorczości” 2024 – najaktywniejsze szkoły.
W 21. edycji programu uczestniczyło 31 660 uczniów i uczennic z 289 szkół w Polsce. Wracamy ponownie do grona najaktywniejszych szkół w Polsce. Powtórzyliśmy sukces osiągnięty w 2019 roku. Pragniemy skierować serdeczne podziękowania firmom i instytucjom, które gościły naszych uczniów. Szkolnym koordynatorem programu jest pan Grzegorz Wasiuta.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci