Ogólnopolskie Igrzyska Optyczne

Ogólnopolskie Igrzyska Optyczne
Ogólnopolskie Igrzyska Optyczne
OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA OPTYCZNE
To już III edycja wspólnej inicjatywy Instytutu Fizyki Uniwersytetu Opolskiego i firmy Fielmann. Dzisiaj nasi uczniowie z klasy 1LOC: Daria Bęben, Emilia Uchacz, Marlena Urban, Dawid Dużak, Jakub Zaguła oraz z 2LOB: Klara Bieńkowska i Oliwia Młynarska zmagali się w pierwszym etapie konkursu. Wydarzenie ma na celu promocję zawodu optyka okularowego  czy optometrysty oraz zwiększenie świadomości na temat tajników i zakresu ich działalności.
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
/M. Cieśla/

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci