Odwiedziny przedstawiciela Podkarpackiego Oddziału Okręgowego PCK w Rzeszowie

Odwiedziny przedstawiciela Podkarpackiego Oddziału Okręgowego PCK w Rzeszowie
Odwiedziny przedstawiciela Podkarpackiego Oddziału Okręgowego PCK w Rzeszowie

W ostatni wtorek naszą szkołę odwiedził przedstawiciel Podkarpackiego Oddziału Okręgowego PCK w Rzeszowie Łukasz Superson. Podczas czterogodzinnego spotkania wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w czterogodzinnym elementarnym szkoleniu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia bardzo się spodobały naszym uczniom i już mamy pierwsze efekty w postaci założenia Szkolnego Koła PCK. Zapraszamy do obejrzenia jak wygląda jedyne takie profesjonalne szkolenie w jedynejtakiejszkole.

/A. Kusiak/

#pck #nowasarzyna #jedynatakaszkola #pierwszapomoc #aed

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci