Odwiedziny drużyny PHO3NIX

Odwiedziny drużyny PHO3NIX
Odwiedziny drużyny PHO3NIX
W ubiegłym tygodniu naszych uczniów w szkole odwiedziła drużyna PHO3NIX na czele ze znakomitym sportowcem, olimpijczykiem, medalistą mistrzostw świata i Europy w pływaniu, Janem Świtkowskim. W trakcie warsztatów nasi uczniowie mogli porozmawiać z naszymi gośćmi, zapytać o rozwój ich kariery sportowej, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Natomiast w trakcie zajęć praktycznych mogli sprawdzić swoje predyspozycje do uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci