Międzypowiatowy Konkurs Matematyczno – Fizyczny

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczno – Fizyczny
Międzypowiatowy Konkurs Matematyczno – Fizyczny

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2020

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach tegoroczny Kangur Matematyczny przeprowadzono zdalnie w sferze wirtualnej. Słynny konkurs z zagadkami logicznymi odbył się zgodnie z harmonogramem i trwał od 28 maja do 5 czerwca. Uczniowie brali w nim udział poprzez platformę dzwonek.pl. Ze względu na zdalny charakter konkursu w tym roku uczestnicy mieli 90 minut na
rozwiązywanie zadań. W naszej szkole do konkursu przystąpiło 14 uczniów.
Każdy uczestnik konkursu otrzyma układankę logiczną – czteroelementowy TANGRAM

Szkolnymi koordynatorkami konkursu były panie:
Dorota Kołtun, Dorota Osipa, Anna Wasiuta, Monika Piech, Katarzyna Maślanka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Podobnie jak w roku ubiegłym w Zespole Szkół w Nowej Sarzynie zorganizowaliśmy konkurs, który przyciąga wielu pasjonatów matematyki i fizyki. W tym roku przystąpili do niego uczniowie z powiatu leżajskiego, niżańskiego, stalowowolskiego, łańcuckiego, przeworskiego i sokołowskiego. Konkurs, został objęty patronatem honorowym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach nie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów, zostały przekazane do szkół macierzystych laureatów. Gratulujemy uczniom i ich opiekunom. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nasz konkurs.

 

 

Anna Wasiuta

Patronat i Sponsorzy

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci