Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Wzorem lat poprzednich, także w tym roku w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Konkurs ten jest najbardziej masową imprezą matematyczną na świecie i we wszystkich krajach uczniowie pisali go w ten sam dzień i otrzymali te same zestawy pytań dla poszczególnych poziomów. Oczywiście uczniowie naszego liceum wyrazili chęć zmierzenia się z pytaniami konkursowymi. Wyniki poznamy pod koniec maja. Trzymajmy kciuki! 🦘🦘🦘
/D. Kołtun/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci