Media o biegu Tropem Wilczym

Media o biegu Tropem Wilczym
Media o biegu Tropem Wilczym

„Najmłodsza uczestniczka biegu Tropem Wilczym w Leżajsku miała 10  miesięcy, najstarszy uczestnik liczył ponad 70 lat. Około 900 osób wzięło udział w największym na Podkarpaciu biegu upamiętniającym bohaterów podziemia antykomunistycznego.
Zawody wygrali reprezentanci Nowosarzyńskiej Grupy Biegowej – Piotr Stasiowski i Barbara Łuczak – Pokój. Na mecie podkreślali, że w tym biegu liczy się nie tylko sportowa rywalizacja. Jak podkreślali, to dobry sposób – by okazać wdzięczność tym, którzy za nas walczyli.
Oprócz uczniów podkarpackich szkół i mieszkańców regionu, w…”

Przejdź do całego artykułu >

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci