Marsze na orientację „Lasowiacka Plecionka”

Marsze na orientację „Lasowiacka Plecionka”
Marsze na orientację „Lasowiacka Plecionka”
Dzisiaj obyły się w naszej szkole marsze na orientację „Lasowiacka Plecionka” zorganizowane przy pomocy PZPW Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie. Prawie 200 uczestników z terenu województwa podkarpackiego rywalizowało na trasie o długości prawie 5km. Uczestnicy byli podzieleni na dwie kategorie wiekowe: TP – szkoły podstawowe, TU – szkoły średnie. Każdy z zawodników dzięki współpracy z Podkarpacka Komisja InO PTTK korzystał z pomiaru czasu SPORTident. Wyniki szczegółowe znajdują się pod linkiem:
Na zakończeniu Burmistrz Andrzej Rychel wraz z zaproszonymi gośćmi wręczył zwycięzcom statuetki i nagrody. Dzięki projektowi „Lasowiacy inspirują” uczniowie mogli poznać bogactwo przyrodnicze Puszczy Sandomierskiej Nadleśnictwo Leżajsk, Lasy Państwowe. Wśród przybyłych uczestników zostały rozlosowane nagrody, a osobom, które przyczyniły się do realizacji projektu, prezes Stowarzyszenia Rozwoju Szkół PRYMUS Roman Michna wręczył pamiątkowe Lasowiackie Serca.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci