Lasowiacy inspirują

Lasowiacy inspirują
Lasowiacy inspirują
Lasowiacy inspirują to konferencja na temat kultury, tradycji i teraźniejszości Lasowiaków, w której mieliśmy swój udział.
⏯Organizatorem przedsięwzięcia było Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli przy Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie, a współorganizatorami…nasze I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie oraz Stowarzyszenie Rozwoju Szkół „Prymus” w Nowej Sarzynie!!!
👉Wśród prelegentów takich jak: dr. hab. Kazimierz Maciąg z Uniwersytetu Rzeszowskiego, mgr Robert Szura – doradca metodyczny z geografii- PCEN Rzeszów znalazły się mgr Iwona Dmitrowska i mgr Karolina Rychel, które w ramach dobrych praktyk przedstawiły efekty projektu pt. ,,Mecyje z Doliny Sanu i Trzebośnicy” .👈
🎯Wisienką na torcie były charyzmatyczne występy mgr Anny Głuszek – Cebuli i dr. Dariusza Zięby, którzy spontanicznie wypracowali nić porozumienia z widownią.
▶️Nie sposób nie wspomnieć o Aleksandrze Cebuli i Agacie Kusiak, które umiliły widzom konferencje pięknymi lasowiackimi piosenkami oraz o prezesie Stowarzyszenia Rozwoju Szkół „Prymus” w Nowej Sarzynie – panu Romanie Michnie, który wspiera młodzież i nauczycieli w podejmowanych twórczych inicjatywach.
/fot. Magdalena Ćwikła/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci