Konkurs Wiedzy o Sejmie RP

Konkurs Wiedzy o Sejmie RP
Konkurs Wiedzy o Sejmie RP

19.09.2023 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Sarzynie przeprowadzony został konkurs Wiedzy o Sejmie RP którego organizatorem było biuro poselskie Posła na Sejm RP Jerzego Paula oraz nasze Liceum. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród uczniów szkół średnich powiatu niżańskiego i leżajskiego.

Zwycięzcą konkursu został: Dominik Kostyra ILO w Nowej Sarzynie, drugie miejsce przypadło Piotrowi Stańko również uczeń naszej szkoły, podium uzupełnił Marcin Stopyra z ZST w Leżajsku. Na zwycięzców czekały cenne nagrody ponadto uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie.

Nagrodą dla wszystkich uczestników jest wyjazd do Warszawy gdzie będziemy mogli zwiedzić Sejm RP, Giełdę Papierów Wartościowych oraz zobaczyć wiele atrakcyjnym miejsc. Szkolnymi koordynatorami konkursu byli: pan Grzegorz Wasiuta, pani Monika Ożóg oraz pan Andrzej Lada.

/Grzegorz Wasiuta/

Pełna galeria pod linkiem=> Konkurs o Sejmie RP

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci