Konkurs ,,Polska-Węgry – Historia Przyjaźni”

Konkurs ,,Polska-Węgry – Historia Przyjaźni”
Konkurs ,,Polska-Węgry – Historia Przyjaźni”
Zgodnie z przysłowiem ,,Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do …” uczniowie I LO w Nowej Sarzynie wzięli udział w konkursie ,,Polska-Węgry – Historia Przyjaźni” organizowanym przez Instytut Współpracy Polsko- Węgierskiej im. Wacława Felczaka
Jako debiutanci nasi uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki – Dawid Dołęga z klasy 3 LOA – 75% poprawnych odpowiedzi, Bartosz Dubiel z klasy 1LOA – 70% poprawnych odpowiedzi. Damy z siebie jeszcze więcej w przyszłej edycji.
/A.Lada/

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci