Kangur Matematyczny

Kangur Matematyczny
Kangur Matematyczny

W dniu 21 marca, pierwszego dnia wiosny, w naszej szkole odbył się kolejny Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Jak co roku, wydarzenie to spotkało się z ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli matematyki.

W konkursie udział wzięło 20 uczniów, którzy zmierzyli się z zadaniami dostosowanymi do ich kategorii wiekowej. Każda grupa uczestników miała szansę wykazać się swoimi umiejętnościami matematycznymi w trakcie 75 minutowego wyzwania.

Aby uczcić ich wysiłek i zaangażowanie, wszyscy uczestnicy otrzymali drobny upominek w postaci tangramu chińskiego, co miało na celu nie tylko nagrodzenie, ale również pobudzenie ich kreatywności i zainteresowania matematyką.

Teraz pozostaje czekać z niecierpliwością na ogłoszenie wyników, które zaplanowano na pięć tygodni po zakończeniu konkursu. Wyniki te nie tylko dostarczą informacji o osiągnięciach poszczególnych uczniów, ale także pozwolą na ocenę poziomu matematycznego wśród młodzieży na skalę międzynarodową.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci