#jedynatakaszkola wzięła udział w spotkaniu ekspertów polityki wschodniej

#jedynatakaszkola wzięła udział w spotkaniu ekspertów polityki wschodniej
#jedynatakaszkola wzięła udział w spotkaniu ekspertów polityki wschodniej

#jedynatakaszkola wzięła udział w spotkaniu ekspertów polityki wschodniej. Prelegentami byli: Witold Jurasz- dyplomata na Białorusi i w Rosji, analityk Ośrodka Analiz Strategicznych, publicysta Onetu i Dziennika Gazeta Prawna; dr Michał Rzepecki – pracownik naukowy Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ; Marek Budzisz – historyk, dziennikarz, analityk stosunków międzynarodowych, w przeszłości doradca w rządzie Jerzego Buzka

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci