@jedynatakaszkola trzeci rok z rzędu w akcji @czytaj_pl

@jedynatakaszkola trzeci rok z rzędu w akcji @czytaj_pl
@jedynatakaszkola trzeci rok z rzędu w akcji @czytaj_pl
@jedynatakaszkola trzeci rok z rzędu w akcji @czytaj_pl
Przez cały listopad trwa akcja czytaj.pl, a co za tym idzie można za darmo przeczytać bądź wysłuchać 12 książek. Co więcej, @czytaj.pl rzuciło na ten weekend wyzwanie, którym jest ustanowienie rekordu wspólnego czytania e-booków i słuchania audiobooków. By dołączyć do wyzwania wystarczy w dniach 27-29 listopada choć raz opublikować post w swoich Social Media, czy to na Instagramie czy Facebooku, przedstawiający jak czytacie, co czytacie lub jakiej książki słuchacie. Wyzwanie ma swój hasztag #znowuczytamchallenge dzięki któremu będzie możliwe zliczenie wszystkich osób, które wzięły udział w ustanawianiu rekordu. Jeśli chcecie wziąć udział w wyzwaniu to o nim nie zapomnijcie. Zachęcamy naszych uczniów do skorzystania z akcji CzytajPL Wystarczy tylko ściągnąć aplikację woblink. Tam znajdziecie wszystkie dostępne e-boki i audiobooki. #jedynatakaszkola #nowasarzyna #liceumnowasarzyna

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci