Intermarium – historyczna gra symulacyjna

Intermarium – historyczna gra symulacyjna
Intermarium – historyczna gra symulacyjna
Licealiści z klas drugich o profilu językowym i prawno-społecznym brali udział w Intermarium – historyczna gra symulacyjna

. Zostali podzieleni na zespoły, poznali trochę teorii i zaczęli dyplomatyczną rozgrywkę! Szybko zrozumieli zasady gry i przystąpili do nawiązywania sojuszy, rozwijania swoich państw oraz dbania o ich wojsko. „Czułam się jak prawdziwy władca Rosji, moje państwo szybko stało się potęgą, więc byłam dumna z siebie i swojej partnerki”, „Oby więcej takich gier – cieszę się, że szkoła oferuje mi naukę poprzez zabawę” – opowiadali uczniowie.

Śmiało można stwierdzić, że gra Intermarium „polubiła” naszą szkołę, a prowadzący Łukasz Łukasz Wrona to prawdziwy merytoryczny mistrz ceremonii🤵 Niecierpliwie czekamy na kolejną rozgrywkę. Może jeszcze coś bliższego współczesności.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci