Informacja

Z radością informujemy, że z dniem 1.IX.2017 roku, rozpoczyna działalność I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie. Jesteśmy dumni z każdego ucznia naszego miasta i gminy. Pragniemy stworzyć szansę na dobry start w dorosłe życie dla każdego młodego człowieka, związanego z regionem.

Na początek proponujemy: dogodny, bezpłatny dojazd do szkoły, dobrze wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, zajęcia rozszerzone w małych grupach międzyoddziałowych, stypendium w kwocie 150 złotych miesięcznie dla uczniów gimnazjum, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem, kurs na prawo jazdy dla każdego ucznia naszej szkoły, bezpłatne podręczniki, bezpieczeństwo, tradycję i nowoczesność.

Pamiętaj, nasza szkoła powstała z myślą o Tobie i Twoich planach. Obdarz nas zaufaniem i dołącz do nas! Jeszcze nie jest za późno! Wybraliśmy świetną kadrę pedagogiczną. Są to osoby darzone w swoich środowiskach zaufaniem i szacunkiem, znane ze swej pracowitości, zaangażowania i oddania.

Drogi Uczniu pamiętaj, że ciągle czekamy na Ciebie, ale weź pod uwagę również to, że kolejnej szansy może już nie być. Możesz trafić do przepełnionej szkoły, być może na profil, którego nie wybrałeś. Do szkoły, gdzie zdawalność matur z roku na rok jest coraz niższa.

Przemyśl raz jeszcze naszą ofertę i podejmij właściwą decyzję.

Przyjdź do nas i porozmawiaj! (Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie pokój 204 tel.: 17 24 13 177 wew. 204 ). Nie zapominaj o swej małej ojczyźnie!

Zapraszamy, bo warto!