I miejsce w projekcie „Teatr w sieci/Natenczas 2023”

I miejsce w projekcie „Teatr w sieci/Natenczas 2023”
I miejsce w projekcie „Teatr w sieci/Natenczas 2023”
I miejsce za etiudę teatralną pt. ,,Przechodzimur”
w reżyserii aktora Teatru Maska w Rzeszowie Kamila Dobrowolskiego!
Uczniowie I LO: Emilia Kusiak, Ola Cebula, Agata Kusiak i Krzysztof Dmitrowski uwieńczyli sukcesem swoją przygodę występując na Dużej Scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie w podkarpackim projekcie Teatr w sieci/Natenczas 2023. #przestrzeniesztuki
Nie obyło się bez wzruszeń i radości.
Wielkie podziękowania dla aktora – Kamila Dobrowolskiego za …profesjonalizm, kreatywność i wrażliwość, dla pani Sylwii Łyko za skomponowanie muzyki i nagranie offline, dla pana Ernesta Cebuli za namalowanie muru, dla pana Ryszarda Lizaka za solidną konstrukcję sceniczną i dla pana Marcina Kani za cierpliwość przy realizacji szalonych pomysłów scenicznych.
Koordynatorki projektu:
Magdalena Lizak i Iwona Dmitrowska

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci