I miejsce Magdaleny Ćwikły w konkursie Podkarpackiego Centrum Nauki!

I miejsce Magdaleny Ćwikły w konkursie Podkarpackiego Centrum Nauki!
I miejsce Magdaleny Ćwikły w konkursie Podkarpackiego Centrum Nauki!
W sobotę (17 grudnia 2022r.) w nowo powstałym Podkarpackim Centrum Nauki „Łukasiewicz” odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursach organizowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Uczestniczyła w nim m. in. laureatka pierwszego miejsca w konkursie ” Świat się zmienia. Światło dawniej i dziś” – Magdalena Ćwikła. Była to też doskonała okazja do zwiedzenia nowo otwartego i jednego z najnowocześniejszych ośrodków edukacyjnych na Podkarpaciu. W czwartek Centrum Nauki zainaugurowało swoją działalność, byliśmy jednymi z pierwszych zwiedzających 🙂.
/Elżbieta Domańska/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci