„Giganci polskiej nauki” – rozstrzygnięcie konkursu

„Giganci polskiej nauki” – rozstrzygnięcie konkursu
„Giganci polskiej nauki” – rozstrzygnięcie konkursu

‼Miło jest nam poinformować, że konkurs pt. „Giganci polskiej nauki” został rozstrzygnięty. 😀 👉Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ wszystkie dostarczone prace były bardzo ciekawe pod względem merytorycznym i pomysłowo przedstawione. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie. 👉Oto wyniki : Komisja konkursowa w składzie : Przewodnicząca komisji- pani Iwona Dmitrowska, Nauczycielka chemii – pani Elżbieta Domańska, Nauczycielka chemii – pani Maria Kania, Nauczycielka fizyki – pani Monika Piech wyłoniła zwycięzców: I miejsce – Karolina Rogala, II miejsce Julia Dudas, III miejsce – Przemysław Golik, Wyróżnienia otrzymują: Katarzyna Trestka Natalia Dziwota Maja Podolska 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 Termin wręczenia nagród zostanie podany w późniejszym czasie.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci