Erasmus dzień 4

Erasmus dzień 4
Erasmus dzień 4
Erasmus dzień 4
Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od zajęć z robotyki, kodowania I druku 3D w naszej szkole. Uczniowie z Turcji, Włoch, Czech i Rumunii pracowali w naszych pracowniach robotyki i informatyki. Później rozpoczęliśmy zawody w biegu na orientację z wykorzystaniem systemu sportident. Zawodnicy biegali na czterech poziomach budynku I LO w Nowej Sarzynie. Po południu zabraliśmy gości na zwiedzanie stolicy naszwgo województwa. Wieczorem w Hotel Resident odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów. Medale I prezenty dla naszych gości wręczali: Sekretarz Miasto i Gmina Nowa Sarzyna Danuta Pinderska i Dyrektor Biura Burmistrza Adam Madej.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci