Dzień Przedsiębiorczości

Dzień Przedsiębiorczości
Dzień Przedsiębiorczości

W tegorocznej edycji Dnia Przedsiębiorczości, 22 marca, wzięło udział 64 uczniów naszego liceum.

W ramach realizacji programu szkoła nawiązała współpracę z wieloma firmami i instytucjami, dzięki którym uczniowie mieli możliwość odbycia jednodniowej wizyty w wybranym przez siebie miejscu pracy weryfikując swoje plany edukacyjne.

Pozyskali oni informację o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu.  Mieli możliwość doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową.

Zapoznali się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Serdeczne podziękowania kierujemy do przedsiębiorstw i instytucji, które włączyły się w akcję.

/Grzegorz Wasiuta/
 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci