Drugi dzień projektu POWER

Drugi dzień projektu POWER
Drugi dzień projektu POWER
POWER dzień 2
Dzisiaj odwiedziliśmy szkołę oraz zwiedzaliśmy Budę. Poznaliśmy zalety komunikacji miejskiej (metro, tramwaj i autobusy). Zaczęliśmy od dokładnego poznania starówki, pałacu prezydenckiego oraz kościoła świętego Macieja. Następnie weszliśmy na taras widokowy oraz do labiryntów. W południe przyszedł czas na Langosze i spacer po parku. W godzinach popołudniowych odwiedziliśmy młodzież uczącą się w Zespole Szkół przy Ambasadzie RP w Budapeszcie. Po całym dniu aktywności wracamy na camping, aby przygotować się do kolejnego dnia.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci