„Ciekawa lekcja” na WSIiZ

„Ciekawa lekcja” na WSIiZ
„Ciekawa lekcja” na WSIiZ
‼️„Ciekawa lekcja” na WSIiZ
⏩Uczniowie naszego LO z klas o profilu medycznym uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
⬆️W kwietniu klasy: III c i III d wraz z nauczycielkami biologii udały się na „Ciekawą lekcję”. Wzięły udział w wykładach i zajęciach praktycznych z zakresu dietetyki, fizjoterapii i pielęgniarstwa prowadzonych przez dydaktyków tejże uczelni.
⏪Zajęcia spotkały się z dużym zainteresowaniem naszej młodzieży. Uczennice poznały specyfikę pracy w zawodach medycznych. Przekazana wiedza i umiejętności były cennym doświadczeniem dla przyszłych i obecnych maturzystek poszukujących dalszej ścieżki kształcenia.
/E.Brudniak/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci