Ceremonia wręczenia nagród zwycięzcom VII edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego

Ceremonia wręczenia nagród zwycięzcom VII edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego
Ceremonia wręczenia nagród zwycięzcom VII edycji Europejskiego Konkursu Statystycznego

W dniu 10 czerwca uczniowie Klara Bieńkowska, Sviatoslav Saviak i Grzegorz Turczyn wraz z opiekunem panią Dorotą Osipą uczestniczyli w gali podsumowującej VII edycję Europejskiego Konkursu Statystycznego, która odbywała się w Głównym Urzędzie Statystycznym w Warszawie. Drużyna Bisektrysa nie tylko odebrała dyplomy i cenne nagrody, ale również brała udział w warsztatach dotyczących statystyki oraz inflacji. Po zakończonej ceremonii nasi młodzi statystycy odpoczywali w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Galeria zdjęć

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci