Celebracja Święta Niepodległości.

Celebracja Święta Niepodległości.
Celebracja Święta Niepodległości.

Istnieje wiele sposobów na celebrację Święta Niepodległości. Niektórzy maszerują, inni obserwują defilady albo dumają w domowym zaciszu nad losami Ojczyzny. I Liceum Ogólnokształcące w Nowej Sarzynie podobnie jak w roku ubiegłym wzięło udział w biegu Nowosarzyńska Jedenastka. Ponad trzydziestu uczniów zabezpieczało trasę a nauczyciele z Ignacym Sądejem wystartowali w biegu głównym na 11 km. W kategorii nauczycieli pierwsze miejsce na podium przypadło dla Iwony Dmitrowskiej i Piotra Kopacza.
#liceumnowasarzyna #nowosarzynskajedenastka
#jedynatakaszkola

 

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci