Better English – Better Employment

Better English – Better Employment
Better English – Better Employment

Better English – Better Employment
Uczniowie naszej szkoły, pod przewodnictwem Pani Karoliny Wróbel – nauczyciela języka angielskiego, biorą udział w międzynarodowym projekcie, którego temat brzmi: Przydatność języka angielskiego w poszukiwaniu zatrudnienia przez absolwentów szkół średnich na rynku lokalnym i europejskim. Działania uczniowskie współpracujących z nami szkół prezentowane są na platformie e – Twinning i mają na celu badanie rynku pracy pod względem zapotrzebowania na pracowników posługujących się komunikatywnym językiem angielskim. Naszymi partnerami są uczniowie ze szkół średnich z Limanowej, Rumunii, Turcji i Finlandii. Rezultaty współpracy naszych uczniów będziemy prezentować na bieżąco.

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci