Akcja „BohaterON – włącz historię!”

Akcja „BohaterON – włącz historię!”
Akcja „BohaterON – włącz historię!”

Udział w ogólnopolskiej akcji BohaterON – włącz historię! „to już tradycja dla naszej szkoły. Jak co roku, okazujemy wdzięczność powstańcom warszawskim za ich bohaterską postawę. Jest to dla nas lekcja z szacunku dla tych, którzy poświęcili swoje rodziny, bezpieczne życie dla wolnej Ojczyzny. Chcieliśmy pokazać jak wielkim uznaniem darzymy powstańców, dlatego na lekcjach historii, bądź lekcjach z wychowawcą wykonaliśmy plakaty.
Oprócz tego zamieściliśmy życzenia na stronie 
https://dumnizpowstancow.pl/

/M.Ożóg, K.Bigas, B. Boguń/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci