Ach co to był za bal…

Ach co to był za bal…
Ach co to był za bal…
Uczniowie klas 3LO A i 3LO B osiągnęli połowę edukacji na poziomie szkoły średniej. Z tej okazji w I Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Sarzynie odbył się uroczysty bal. Licealiści wraz z osobami towarzyszącymi przetańczyli prawie całą noc, w pięknych strojach wieczorowych, przy muzyce miksowanej przez DJ.
Jak bal to nie tylko tańce, były również pyszne przekąski serwowane przez firmę Eureka. Młodzież do wspólnej zabawy zaprosiła Pana Dyrektora Andrzeja Kusiaka, Panią Wicedyrektor Iwonę Dmitrowską oraz wychowawców klas trzecich. Opiekę podczas zabawy sprawowali rodzice. Wystrój sali to inwencja twórcza licealistek. Wszyscy bawili się świetnie, a ta impreza długo będzie wspominana.⭐️
/W. Niedbała/

Aplikacja
mobilna!

Bądź na bieżąco i pod ręką z aktualnościami w naszej szkole.

Skorzystaj z Chrome by zainstalować aplikację.

Przejdź do Facebooka
Zainstaluj na telefonie już teraz!

Nasze social media

Ostatnie ruchy naszego liceum w sieci